Stootbalk BOPLAN® Flex Impact® FLIP180B, voor binnen en buiten
Artikelnummer: 601216 | EAN/GTIN: 5407011840642 Uit de categorie: Stootbalken
Loading...
Aantal vereiste pluggen/ankers
2
Assemblage
voor keilboutbevestiging
Aufprallkraft
8.1 kJ
Breedte
150 mm
Eigengewicht
12,37 kg
Hoogte
180 mm
Incl. montagemateriaal
ja
Kleur
geel / zwart
Lengte
1000 mm
Materiaal
Extrilene®
Merk
BOPLAN®
Plaats van vervaardiging
Made in Europe
RAL-kleur
RAL 1003 signaalgeel
RAL 9005 diepzwart
Rubriek
Performance
Toepassingsgebied
binnen en buiten
kwaliteitslabel
Flex Impact
Productbeschrijving
Artikelnummer: 601216 | EAN/GTIN: 5407011840642
  • Hoge slagvastheid van 8,1 kJ voor betrouwbare bescherming
  • Het sterke polymeer EXTRILENE® absorbeert stoten en neemt terug zijn oorspronkelijke vorm aan
  • Bestand tegen een heftruck van 5,0 ton bij 6,5 km/u in een hoek van 90°
  • Geschikt voor gebruik binnen en buiten
  • Opvallende kleuren voor betere zichtbaarheid
  • Bestand tegen chemicaliën en uv-straling
  • Eenvoudige en snelle installatie
  • 100% duurzaam, repareer- en recyclebaar